Gabinet psychoterapeutyczny w Katowicach i Będzinie | Psychoterapia Gestalt

Moja oferta

Warsztaty rozwoju osobistego

Organizowane cyklicznie warsztaty poruszające kwestie związane z rozwojem osobistym, m.in. z rozwojem kreatywności, asertywności, akceptacji, komunikacji międzyludzkiej, zarządzaniem czasem, itp. Warsztaty mają charakter spotkań grupowych trwających od kilku godzin do kilku dni. Informacje o warsztatach będą regularnie zamieszczane w tej zakładce.

Psychoterapia par

Jeżeli każda myśl ma swoje miejsce, zgodzą się ze sobą wszystkie emocje i namiętności – Anselm Grün

Psychoterapia par to regularne sesje terapeutyczne trwające od kilku do kilkunastu miesięcy, w zależności od potrzeb klientów, mające na celu poznanie i doświadczenie innego niż dotychczas sposobu komunikowania i pokonywania trudności.

  • Czas trwania: 75 min.
  • Koszt spotkania: 150,00 zł

Psychoterapia indywidualna

Wsłuchuję się z uwagą, niczego nie zagłuszam. By nie uciec od siebie, muszę skupić się na prawdzie – Anselm Grün

Psychoterapia indywidualna to regularne sesje terapeutyczne trwające od kilku do kilkunastu miesięcy, w zależności od potrzeb klienta. Klient ma możliwość poznania i pokonania swoich ograniczeń, wewnętrznych dylematów, wybrania innej niż dotychczasowa droga działania. Poza tym może przyjrzeć się swoim „mocnym stronom” by poznać i zaakceptować samego siebie.

  • Czas trwania sesji: 50 min
  • Koszt sesji: 100,00 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna
W sobie odnajduję pokój, tu go pojmuję – Anselm Grün

Konsultacja psychoterapeutyczna to pierwsze spotkanie mające charakter konsultacji, podczas którego klient ma możliwość opowiedzenia o swoich trudnościach, problemach oraz oczekiwaniach. Jest to spotkanie mające na celu wzajemne „poznanie się”, przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w regularnych sesjach psychoterapeutycznych. Celem konsultacji jest również przedstawienie klientowi metod pracy w konwencji Gestalt.

  • Czas trwania konsultacji: 50 min
  • Koszt konsultacji: 100,00 zł
Dumnie wspierane przez WordPressa | projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe dla Biznesu